بازگشت به صفحه اصلی

درباره پرگن

آزمایشگاه پرگن از سال ۱۳۹۳ تاسیس و هم اکنون به عنوان یکی از آزمایشگاه های مطرح در غرب تهران مشغول به خدمات رسانی می باشد.

پرگن, برگرفته از اصطلاح پرگنه می باشد. پرگنه به معنای مجموعه‌ای از باکتری‌ها است که محصول تکثیر یک یا چند باکتری است. یک پرگنه ممکن است حاوی میلیون‌ها باکتری باشد.

پرگنه با چشم غیرمسلح دیده می شود و دارای ویژگی‌های مشخص می باشد. در اصطلاح آزمایشگاهی به آن کلونی باکتری گفته می شود.

آرم و لوگوی آزمایشگاه پرگن, برگرفته از پلیت میکروب شناسی بوده و فرآیند تکثیر میکروب ها و ایجاد کلونی های میکروبی یا همان پرگنه را نشان می دهد

خط مشی کیفیت آزمایشگاه

مأموریت

آزمایشگاه پرگن با بیش از سی سال فعالیت، خدمات آزمایشگاهی بالینی قابل اعتمادی را با رعایت اصول علمی و اخلاقی و احترام به حقوق مراجعان و پزشکان و سازمانهای طرف قرارداد در جهت کمک به تشخیص صحیح و دقیق بیماریها، حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی ارائه می دهد.

چشم انداز

ما مصمم به دستیابی به جایگاه برتر در بین آزمایشگاههای تشخیص طبی کشور بوده و با رعایت اصول سرعت، دقت، صحت و اطمینان در ارائه خدمات، توانمندی های فنی و عملکردی خود را تا سطح آزمایشگاههای معتبر بین المللی ارتقاء خواهیم دادو انتخاب اول بیماران، پزشکان و کارکنان در استان خواهیم بود.

ارزش ها

آزمایشگاه پرگن به رعایت و ترویج ارزشهای والای اخلاقی و حرفه ای متعهد است. ما برای دستیابی به تعالی در تمام فعالیت هایمان تلاش می کنیم. آزمایشگاه ما بر پایه ارزشهای زیر بنا شده است: احترام، اعتماد و اعتبار یعنی: احترام به حقوق ذینفعان، جلب اعتماد جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی

آشنایی با محیط آزمایشگاه و تجهیزات